top of page

Ubytování

Náš dům se nachází v pěkné, vyhledávané oblasti Sanur, kousek od hlavního města Denpasar, 17km od letiště (nebojte, letadla přes nás nelítají). Bydlíme v klidném a bezpečném sousedství, ale ne uprostřed ničeho. Na žlutou, písečnou pláž je to od nás 10 minut pěšky, do části, kde jsou obchody, restaurace, směnárny, banky, night market to budete mít pěšky jen pár minut. 

 

Ubytovat se u nás lze ve třech pokojích - všechny jsou dvoulůžkové. Zakládáme si na tom, aby pokoje byly čisté a hosté se u nás cítili jako doma. Pokoje jsou nekuřácké. 

 

Pro hosty je k dispozici bazén, který je ideální pro odpočinek po výletě nebo jen pro relaxaci.

Káva, čaj a pitná voda jsou dostupné 24/7. 

WIFI je k dispozici v celém domě. 

Pokoj Deluxe

Dvoulůžkový pokoj s pohodlnou manželskou postelí o velikosti 180 x 200 cm. Součástí pokoje je vlastní, prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Pokoj je vybaven klimatizací a ti, kteří nemají klimatizace v lásce mohou používat velký stropní větrák. Vestavná skříň je vybavena uzamykatelným šuplíkem, který slouží jak trezor na cennosti. K vybavení pokoje patří i lednice. Pro hosty jsou na pokoji připraveny ručníky. Výhled z pokoje je velkým francouzským oknem do zahrady, na bazén. 

Pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj s pohodlnou dvoulůžkovou postelí o velikosti 160x200cm. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pokoj je vybaven klimatizací a stejně jako u pokoje Deluxe stropním větrákem. Vestavná skříň je vybavena uzamykatelným šuplíkem, který slouží jak trezor na cennosti. Pro hosty jsou na pokoji připraveny ručníky. Výhled z pokoje je velkým francouzským oknem na bazén. 

Pokoj Double

Dvoulůžkový pokoj s dvěma oddělenými postelemi o velikosti 100 x 200 cm. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pokoj je vybaven klimatizací a ti, kteří nemají klimatizace v lásce mohou používat velký stropní větrák. Jako úložný prostor poslouží prostorná vestavná skříň s uzamykatelným šuplíkem. Pro hosty jsou na pokoji připraveny ručníky. Výhled z pokoje je velkým francouzským oknem do zahrady na bazén. 

bottom of page